Кошик
12 відгуків
ТОВ "ВОЛИНЬСАНТЕХКОМПЛЕКТ", м. Луцьк
+380332780120
+380332788422
тел./факс
+380332788443
тел./факс
+380680440202
моб.тел.
+380667458900
моб.тел.

Труби водогазопровідні: різновиди та призначення

Труби водогазопровідні: різновиди та призначення
Так звані водогазопровідні труби – це спеціальний підвид металевих труб, що використовується у сфері монтажу водопровідних, а також газових систем.

07.04.20

Найбільш затребуваними серед решт інших популярних підвидів вважаються саме сталеві труби, які характеризуються значною міцністю та надійністю. Саме їх використовують найчастіше у будівництві, а також сфері житлово-комунального господарства, а також на підприємствах. Замовити хороші сталеві водогазопровідні труби на сьогоднішній день є завданням нескладним.

 

Види водогазопровідних труб та їх особливості

 

Здавалося б, у виборі водогазопровідних труб усе надзвичайно просто і ніщо не може викликати складнощів. Проте є певні тонкощі, які варто врахувати при підборі. У цій статті ми прагнемо розглянути причини популярності водогазопровідних труб, а також їх різновиди та особливості, що дозволить правильно зробити вибір.

Чому водогазопровідні труби такі затребувані? Зі сталевими трубами можна працювати як всередині приміщення, так і ззовні при будь-яких температурах. Матеріал є надзвичайно стійким до змін навколишнього середовища. Інша причина – це відповідність державним стандартам. Саме водопровідні та газопровідні мережі повинні монтуватись виключно зі сталевих труб. Всі ці фактори не дозволили новим поліпропіленовим трубам витиснути сталеві із ужитку.

Як правильно обирати водогазопровідні труби? Найважливішими критеріями, на які варто звернути увагу у першу чергу, являються призначення та експлуатаційні характеристики. Для правильного підбору труб рекомендується ознайомитись з їх класифікацією згідно державного стандарту.

Зазвичай сталеві водогазопровідні труби виготовляють з вуглеводної сталі. Проте різновиди різняться за покриттям. Серед популярних підвидів – чорна сталь, яка не має спеціального покриття і при цьому не захищена від процесів корозії та ін. Другий підвид – це вироби, покриті тонким шаром цинку. Це оцинкована сталь, якій непідвладні різноманітні фактори впливу навколишнього середовища. Останній рекомендується замовляти, якщо ви плануєте монтаж систем на вулиці.

Окрім цього, водогазопровідні труби можна розрізняти за способом виготовлення. Електрозварні виробляються за допомогою спеціального електрозварювального обладнання. Інший різновид – безшовні водогазопровідні труби. Останні виробляються кількома методами, серед яких найпопулярніші – пресування та ковка.

Важливі критерії – умовний прохід та товщина стінки. Умовним проходом прийнято вважати відстань між стінками труби всередині виробу. Більш детально з класифікацією труб за цими критеріями можна ознайомитись у переліку державних стандартів.

Не менш важливим є і так званий клас точності. Труби звичайної точності застосовуються для побутових потреб. Для промислових слід надавати перевагу виробам підвищеної точності.

Окрім описаних вище, існує ще безліч критеріїв диференціювання водогазопровідних труб, які варто враховувати у випадку пошуку труб для специфічних потреб.

 

Труби сталеві водогазопровідні в онлайн-каталозі «ВолиньСантехКомплект»

 

Якщо ви вже отримали чітке уявлення з приводу того, які саме водогазопровідні труби вам потрібні, тоді ми з радістю запрошуємо вас відвідати наш онлайн-каталог, де ви зможете обрати та оформити замовлення на якісні труби для монтажу водопровідних та газопровідних побутових і промислових систем.

Обирайте лише якісні товари, які гарантуватимуть вам комфорт та безпеку у житлових чи виробничих умовах. Запрошуємо до огляду пропозицій!

 

Меню
+380332780120
тел./факс
+380332788422
тел./факс
+380332788443
тел./факс
+380680440202
моб.тел.
+380667458900
моб.тел.
Україна Волинська область Луцьк пр-т Молоді, 14
ТОВ "ВОЛИНЬСАНТЕХКОМПЛЕКТ", м. Луцьк
Євтодюк Павло Миколайович
Мапа